Wydawca: Mac Edukacja
Oprawa: miękka
Zeszyty ćwiczeń są uzupełnieniem podręcznika. Zawierają układanki, wycinanki, krzyżówki, które wprowadzają do nauki element zabawy.
Różnorodność form zadań pozwala uczniowi aktywnie uczestniczyć w lekcji oraz zdobywać nowe umiejętności.
Cena:
13,20 zł
Cena sugerowana:
15,00 zł
Oszczedzasz:
1,80 zł
Produkt chwilowo niedostępny